SALVESTAME MIXIME MASTERDAME

Teie päralt on kaasaegne stuudio ja kogemustega meeskond, salvestame teie muusika ja miksime nad parimate heliefektidega. Kui lood on juba salvestatud ning vajavad miximist, leidub lahendus. Vajadusel on võimalik kaasata teie ideede elluviimiseks professionaalseid stuudiomuusikuid.

heli ja pildi näidiseid

Play Video

Aerodrums

Väljendusrikas ja autentne kogemus
Aerodrums kasutab akustiliste trummide kindlate elementide helinäidised, et luua kvaliteetne heli ja tagada võimalikult autentne tunnetus. Näiteks suudab see registreerida 16 erinevat taset hi-hati avades ja iga taseme kohta on olemas 58 erinevat helinäidist ühe käe kohta. Aerodrum eristab selgelt ka sinu juhtivat kätt.

Aerodrumsi saad sa lisada enda helinäidiseid, et luua isikupärane trummi- või taldrikute komplekt. See väljastab mängimisel ka MIDI noote, mis tähendab, et sa saad kasutada MIDI helinäidiseid või salvestada oma rütmid otse Digital Audio Workstationisse.

 

Play Video

Aerodrums helipanga erinevad trummide, taldrikute ja teiste löökpillide helinäidised:
Soolotrummid: Yamaha Peter Erksine Signature Model 10 x 4 ja Pearl Masters “All Maple” 12 x 7
Basstrummid: Gretsch USA Maple 20 x 16 ja Gretsch USA Maple 14 x 11 floor tom (positsioneeritud ja mängitav jalaga nagu basstrumm)
Hi-hatid: UFIP 13″ “Bionic Series”
Splashid: UFIP 8″ ja 12″ “Natural Series”
Crashid: UFIP 15″ ja 18″ “Natural Series”
China: Zildjian 19″ “K Series”
Ride: UFIP 20″ “Natural Series”
Tomid: Gretsch USA Maple 8″, 10″, 12″, 14″, 16″ – üks helinäidiste komplekt häälestatud popilikuks, teine rokilikuks
Cowbell: Meinl 8″ “Original Realplayer”
Tamburiin

Play Video

UKKO trummi mikrofonid

LAMENT UKKO DRUM MICS
Play Video

B-Band Ukko Pack

Soome firma B-Band on spetsialiseerunud akustiliste kitarride helipeadele. Neid helipäid leidub paljudes populaarsetes kitarrides ja kui te olete akustiliste kitarride koguja, on tõenäoline, et olete juba B-bandi omanik. Ukko tootevalik hõlmab siiski ka trummi kontaktimikke, mis paigutatakse trummi kestadele. Mikrid ühenduvad läbi trummi õhuava juhitava lokaalse kaabli või spetsiaalselt puuritud augu. Sealt edastatakse audio signaal tavalise mikrofoni eelvõimendi kaudu XLR-kaabli abil.

Ukko trummimikreid on kolme erinevat tüüpi: bassitrummi, soolo trummi  ja erinevate suurustega tommidele.  Pakett koosneb viiest mikrofonist, basstrummi, soolotrummi ja kolmest tommimikrist. Kaasasolevatel eelvõimudel on EQ-seaded. Iga eelvõimendus (preamp) on paigaldatud trummi väliskestale,  

Play Video
Close Menu
×
×

Cart