Kolumbus Kris sai alguse 1987.aastal koosseisus Rein Joasoo (trummid), Aivar Oja (kitarr), Jaanus Raudkats (bass), Avo Ulvik (klahvpillid) ja Urmas Vare (laul). Bänd  oli küll uus, kuid mängijad ei olnud enam päris rohelised, kõigil oli sealjataga  juba vähemalt 10 aastat muusikukarjääri. Aastaid oli gastroleeritud mööda Venemaad Gunnar Grapsi, Tõnis Mägi jt. bändidega ja erinevates koosseisudes varemgi  koos mängitud. Esimene tõsisem esinemine toimus 1987.a. Tartu Levimuusikapäevadel ja sealt  edasi kõigil Eesti suurematel rockiüritustel. Neid oli palju ja publikust puudust  ei tuntud – toimus “Laulev Revolutsioon” ja rahvas armastas koos käia. Reisiti ka Leedus, Ukrainas ja Lätis. Lindistati lugusid Raadiomajas ja Linnahalli stuudios. 

Play Video
Debüüt
Play Video

Debüüt moodustus mõned aastad tagasi. Ansamblisse kuuluvad erinevate põlvkondade muusikud, keda ühendab hea muusikaline maitse.
Debüüt on sobilik kokkutulekutele, sünnipäevadele, pereõhtutele, pulmadesse – ehk kõikjale, kus ees ootamas tantsulembene rahvas. Kohandame oma repertuaari vastavalt publikule ja peo meeleolule, mis annab erinevas vanuses peolistele võimaluse tuntud lugude järgi tantsida, kuulata ja ehk ka kaasa laulda. Varasem pagas on sellistest kooslustest nagu Magnetic Band, Muusik Seif, Ultima Thule, Rif, Luxory Filters, Compromise Blue, Lament jne. (www.debuut.ee)

THE SKYLINE loodi kahe muusiku Raul Arrase (ansamblist Mahavok) ja Karvin Lillepea (Supernova algkooseisu muusik) poolt, eesmärgiga pakkuda kvaliteetset tantsumuusikat. Esineme nii era – kui firmapidudel ning avalikel esinemistel pubides, baarides, restoranides jne. 

THE SKYLINE repertuaaris on rikkalik valik pop– ja rockiklassika hitte läbi aegade nii eesti – kui inglise keeles. Hästi on vastuvõetud ka meie omaloomingut. 

Play Video
Play Video

Oleme 4-liikmeline gäng, kes teie peo lõbusaks ja meeldejäävaks teevad. Muusikat mängime äärest ääreni, nii eestimaist kui välismaist poppi ja klassikat. Kutsuge meid ja te ei kahetse!Teie pidu on meie jaoks püha!

Close Menu
×
×

Cart